Szanowny Kliencie,


Przypominamy podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszej strony. Prosimy o zapoznanie się z informacjami [TUTAJ]. Akceptując ten komunikat (kliknięcie w przycisk "AKCEPTUJĘ"), zgadzasz się na wskazane w informacjach działania.Informacja:
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Pliki te używamy do udoskonalenia naszego serwisu.

AKCEPTUJĘ

 

 

Meble Gal - meble na zamówienie

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na wymiar oraz przesuwnych szaf wnękowych na zamówienie. Wykonujemy również stoły i meble pokojowe. Bazujemy na wytrzymałych materiałach i sprawdzonych systemach oraz akcesoriach takicj jak Blum, Amix, Gamet, Nomet.
Wysoka jakość i precyzja !

Wszystkie projekty szczegółowo omawiamy z Klientem, dzięki czemu możemy zaproponować optymalne rozwiązania. Uwzględniamy uwagi i oczekiwania naszych Klientów oraz proponujemy praktyczne rozwiązania.
Duży wybór oklein, w tym okien wybarwianychy i fornirów naturalnych oraz możliwość wyboru koloru z palety RAL pozwala stworzyć meble idealnie pasujące do pomieszczenia. Wykonujemy zarówno meble nowoczesne, jak też klasyczne i stylizowane.

Zakład produkcyjny i biuro znajdują się w miejscowości Blok Dobryszyce koło Radomska, przy ulicy Kochanowskiego 65.

Kuchnia firmy Meble Gal najlepszą realizacją miesiąca wg portalu kuchnieportal.pl !


Przestronna i nowoczesna kuchnia black&white firmy Meble Gal (woj. łódzkie) została wybrana Waszymi głosami najlepszą realizacją października. To odważny, a zarazem funkcjonalny projekt, który harmonizuje z estetyką całego wnętrza.

Czytaj więcej
Wszystkie prawa do fotografii oraz treści zamieszczonych na tej stronie są chronione przez polskie prawo autorskie.
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zgody autora zabronione ©.